سه برابر شدن عوارض خروج از کشور تصویب شد + زمان انتقال پادوانی به تهران مشخص شد – کسب درآمد اینترنتی

انتخاب: طیبه سیاوشی، عضو فراکسیون امید مجلس می‌گوید: بحث حذف بودجه موسسات فرهنگی از بودجه 97 از همان ابتدا اشتباه بود
سیاوشی در پاسخ به این سوال که رقم نهایی تصویب شده برای عوارض خروج از کشور چقدر است نیز گفت: در مورد عوارض خروج از کشور، همان رقم پیشنهادی دولت یعنی سه برابر شدن آن تصویب شد.

او ادامه داد: پس از بحث های صورت گرفته در مجلس، بخشی از این بودجه ها بازگشت. البته نهادهای بزرگتر مشکلی نداشتند؛ و ذیل دستگاه های بزرگتر قرار گرفتند تا بر اساس نظر نمایندگان نظارت پذیر شوند. به طور مثال، سازمان تبلیغات و جامعه المصطفی ذیل وزارت فرهنگ و علوم قرار گرفتند؛ در مورد بودجه موسسات مربوط به حوزه های علمیه هم به همین صورت عمل شد.

سیاوشی در خصوص بودجه نهایی 97 که هفته گذشته به تصویب نمایندگان رسید گفت: البته کار بودجه در مجلس تمام شد ولی بعد از اعلام نظر شورای نگهبان ممکن است دوباره اصلاحاتی در آن صورت بگیرد.

انتخاب: طیبه سیاوشی، عضو فراکسیون امید مجلس می‌گوید: بحث حذف بودجه موسسات فرهنگی از بودجه 97 از همان ابتدا اشتباه بود.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 مجلس ادامه داد: اما در مورد بسیاری از موسسات فرهنگی کوچکتر، بودجه آنها حذف شد. البته در روز آخر بررسی بودجه در صحن علنی، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در این باره با آقای لاریجانی گفت و گو کردند تا برای بخشی از بودجه این موسسات نیز اقدام مشابهی انجام شود.

این عضو عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به این سوال که تکلیف بودجه موسساتی مانند موسسه متعلق به آیت الله مصباح یزدی در بودجه 97 به کجا رسید، گفت: حذف بودجه موسسات فرهنگی از همان ابتدا اشتباه بود؛ فرقی هم نمی‌کند که این موسسات مربوط به کدام جناح سیاسی باشند.

——————-

خبرگزاری فارس: لئوناردو پادوانی در جریان دیدار استقلال و فولاد دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر و گردن شد و این بازیکن در اهواز تحت عمل جراحی قرار گرفت
خبرگزاری فارس: لئوناردو پادوانی در جریان دیدار استقلال و فولاد دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر و گردن شد و این بازیکن در اهواز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

مسئولان باشگاه استقلال در تدارک انتقال لئوناردو پادووانی به تهران هستند و طبق هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است فردا ساعت 10 شب این بازیکن با آمبولانس هوایی از اهواز به تهران منتقل شود.

همچنین همسر بازیکن برزیلی استقلال در اهواز بر بالین وی حضور دارد و پیگیر سلامتی وی است.

پادووانی قرار است در صورت هماهنگی‌های لازم به بیمارستان تریتای تهران منتقل شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *