جزییات خودکشی دختر دانش آموز در مدرسه + پیش بازی پورتو – لیورپول – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری ایلنا: فرماندار شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد از احتمال خودکشی دانش آموز کلاس سوم راهنمایی در یکی از مدارس شهر لیکک مرکز این شهرستان خبرداد
فرماندار بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد از انتقال جسد این دانش آموز به پزشکی قانونی خبرداد.

خبرگزاری ایلنا: فرماندار شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد از احتمال خودکشی دانش آموز کلاس سوم راهنمایی در یکی از مدارس شهر لیکک مرکز این شهرستان خبرداد.
شهرستان بهمئی از شهرستان‌های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب شده که با یاسوج مرکز این استان حدود 280 کیلومتر فاصله دارد.

سنایی گفت: با توجه به حادثه ناگواری که برای این دانش آموز اتفاق افتاد مدرسه تعطیل شد.

” حکت الله سنایی ” گفت:‌ دختر دانش‌آموز پایه سوم راهنمایی از بالای ساختمان سه طبقه مدرسه حضرت رقیه(س) خود را به پایین پرتاب کرد که منجر به فوت وی شد.

جزییات خودکشی دختر دانش آموز در مدرسه

وی افزود:‌ هنوز انگیزه این دانش آموز مشخص نیست و درباره خودکشی یا دلایل دیگر این اقدام نیاز به بررسی دقیق دارد.
——————-
ورزش سه: دو تیم پورتو و لیورپول، امشب در ورزشگاه دراگائو شهر پورتو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان کلوپ که به عنوان تیم اول به این دور از رقابت ها صعود کردند، با قرعه نسبتا آسانی روبرو شدند و شانس خوبی برای صعود خواهند داشت
در آن سو پورتو همواره ثابت کرده تیم خطرناکی در چمپیونزلیگ است و توانسته نتایج درخشانی مقابل برخی تیم‌های قدرتمند کسب کند. حال آنها میزبان لیورپول هستند و امیدوارند بتوانند در خانه، دروازه خود را مقابل خط حمله آتشین لیورپول حفظ کنند.

دو تیم تا به حال، 5 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم لیورپول 2 پیروزی بوده و پورتو یک پیروزی مقابل حریف خود کسب کرده است. دو دیدار دیگر دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. امره جان به علت محرومیت نمی‌تواند تیمش را همراهی کند و احتمال غیبت جوزف گومز نیز وجود دارد. فیلیپه نیز به علت محرومیت قادر به همراهی پورتو نیست و حضور مارکانو، ابوبکر، پریرا و آندره نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
ورزش سه: دو تیم پورتو و لیورپول، امشب در ورزشگاه دراگائو شهر پورتو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان کلوپ که به عنوان تیم اول به این دور از رقابت ها صعود کردند، با قرعه نسبتا آسانی روبرو شدند و شانس خوبی برای صعود خواهند داشت. لیورپول فصل پرفراز و نشیبی را تا به اینجا سپری کرده و در لیگ برتر فعلا توانسته در بین چهار تیم خود را حفظ کند. آنها که برای اولین فصل با کلوپ در چمپیونزلیگ حضور دارند، امیدوارند با اتکا به دانش  بالای سرمربی آلمانی، عملکرد خوبی در این رقابت ها داشته باشند.
ترکیب احتمالی

 پیش بازی پورتو - لیورپول

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *