کیه‌لینی: به تنهایی نمی‌توانم کِین را مهار کنم – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری تسنیم: در آستانه مصاف تیم‌های فوتبال یوونتوس و تاتنهام در ورزشگاه آلیانس تورین در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیایی بانوی پیر اعتراف کرد که برای او مهار هری کین، مهاجم خطرناک میهمان انگلیسی بسیار سخت خواهد بود
کیه لینی ادامه داد: فکر می‌کنم در بازی امشب اینکه بخواهم به تنهایی کین را مهار کنیم، کاری تقریباً غیرممکن است. من مغرور نیستم و این را صریحاً می‌گویم. چیزی که من امیدوارم در این بازی انجام دهیم، ارائه یک کار گروهی خوب و منسجم برای متوقف کردن تاتنهام است. در این بازی دوئل‌های فردی بسیار مهم هستند اما تمام اعضای تیم باید تلاش‌شان را بکنند تا نه فقط هری کین بلکه حرکات دیگر بازیکنان تاتنهام محدود شود. تاتنهام در کین خلاصه نمی‌شود.

هری کین که با 23 گل زده در این فصل، بهترین گلزن لیگ برتر انگلیس است در کنفرانس خبری قبل از بازی امشب تیمش برابر یوونتوس خاطره اولین بازی ملی‌اش برای انگلیس را یادآوری و گفته بود که در آن بازی مقابل تیم ملی ایتالیا کیه‌لینی به او یک لگد زده بود.

خبرگزاری تسنیم: در آستانه مصاف تیم‌های فوتبال یوونتوس و تاتنهام در ورزشگاه آلیانس تورین در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیایی بانوی پیر اعتراف کرد که برای او مهار هری کین، مهاجم خطرناک میهمان انگلیسی بسیار سخت خواهد بود.
یوونتوس از ساعت 23:15 امشب (سه‌شنبه) به وقت تهران میزبان تاتنهام خواهد بود.

کیه‌لینی با اشاره به اظهارات کین گفت: یادم نمی‌آید که چنین حرکتی انجام داده باشم اما یادم هست که در تورین برابر هم بازی کردیم. کین بدون شک مهاجم بزرگی است و من اگر تکلی هم زده باشم قطعاً‌ عمدی در کار نبوده است. به نظر من کین همین حالا یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و مردم هم خیلی دارند درباره‌اش صحبت می‌کنند. من قبلاً هم گفته بودم که کین بازیکن بزرگی می‌شود و پیش‌بینی‌ام درست از آب درآمد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *