کی‌روش: پاسخ حرف‌های بزدلانه کریمی را می‌دهم؛ کریمی: بزدل بودم الان اینجا نبودم! + کری خوانی یورگن کلوپ برای مورینیو – کسب درآمد اینترنتی

خبرآنلاین: کارلوس کی‌روش در پیامی به عادل فردوسی‌پور به علی کریمی پاسخ داد.

 سرمربی تیم ملی  در این پیامک برای علی کریمی نوشت:«هیچ تردیدی وجود ندارد ، شما استعداد را می توانید بخرید اما کاراکتر را نمی توانید بخرید
علی کریمی هم در پاسخ گفت:«من اگر بزدل بودم حتما الان اینجا نبودم. ایشان چرا اینجا نمی آیند الان و جواب نمی دهند؟ من که حرفی نمی زنم که عجیب باشد. آقای ساکت می خواهی من ایمیلی که برای مدرک سباستین به شما زده شده است را بفرستم؟ کارلوس کی روش فقط از این ماجرا دلخور است. بعد از حرف های من سباستین را فرستادند به یک دوره مربیگری و آنجا یک مدرک برایش گرفته اند که الان بگویند مربی بدنساز است!»

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

قرائت قرآن توسط بهنام بانی

خبرآنلاین: کارلوس کی‌روش در پیامی به عادل فردوسی‌پور به علی کریمی پاسخ داد.

 سرمربی تیم ملی  در این پیامک برای علی کریمی نوشت:«هیچ تردیدی وجود ندارد ، شما استعداد را می توانید بخرید اما کاراکتر را نمی توانید بخرید. من در زمان مناسب پاسخ این حرف ها ، اتهامات دروغ و بزدلانه را می دهم. این فرد دارد توهین می کند به تمام آن 124 بازی که در تیم ملی بوده است و همبازی هایش.»

——————-
خبرگزاری میزان: هفته بیست و هفته لیگ انگلیس در حالی پیگیری شد که منچستریونایتد برابر نیوکاسل شکست خودر و لیورپولی‌ها هم توانستند ساوتهمپتون را شکست دهند و در جدول رده بندی در جایگاه‌های دوم و سوم با ۲ اختلاف امتیاز قرار گرفتند
کلوپ گفت: ما فقط به پیروزی در تمام دیدار‌ها فکر می‌کنیم و اگر منچستر امتیاز از دست دهد، با پیروزی در دیدار رودر رو این شانس را داریم که نایب قهرمان لیگ شویم.

خبرگزاری میزان: هفته بیست و هفته لیگ انگلیس در حالی پیگیری شد که منچستریونایتد برابر نیوکاسل شکست خودر و لیورپولی‌ها هم توانستند ساوتهمپتون را شکست دهند و در جدول رده بندی در جایگاه‌های دوم و سوم با ۲ اختلاف امتیاز قرار گرفتند.
یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول به ژوزه مورینیو هشدار داد که این تیم با شکست منچستریونایتد در بازی برگشت رده دوم جدول را از آن خود کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *