الهلال رکوردار حضور در لیگ قهرمانان آسیا + معمای دروازه بانی استقلال در قطر – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با حضور 32 تیم از روز دوشنبه 23 بهمن آغاز شد.

الهلال عربستان که در گروه چهارم مسابقات با استقلال همگروه است، با 15 حضور در این مسابقات رکورددار حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است
الهلال عربستان که در گروه چهارم مسابقات با استقلال همگروه است، با 15 حضور در این مسابقات رکورددار حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است.

ورزش سه: مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با حضور 32 تیم از روز دوشنبه 23 بهمن آغاز شد.
بعد از این تیم عربستانی، العین امارات و پاختاکور ازبکستان با 13 حضور در رده مشترک دوم قرار دارند.

در میان تیم های شرق آسیا، چونبوک موتورز کره جنوبی با یازده حضور در لیگ قهرمانان آسیا بهترین عملکرد را دارد و در رده سوم قرار می گیرد.
در میان تیم های ایرانی سپاهان اصفهان نیز با یازده حضور بهترین عملکرد را دارد و بعد از این تیم استقلال با 9 حضور در رده بعدی قرار دارد و پرسپولیس با 7 حضور سومین عملکرد موفق را ثبت کرده است.

——————-
خبرگزاری مهر: استقلال تهران در اولین هفته از لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۱۸ میهمان الریان قطر است. یکی از بزرگترین سئوالات پیرامون ترکیب استقلال انتخاب اول شفر برای چارچوب دروازه آبی پوشان است
بررسی شرایط دو دروازه بان نشان می دهد سید حسین حسینی به ترکیب اصلی استقلال نزدیک تر از سید مهدی رحمتی است و احتمال این که شفر در اولین تجربه آسیایی‌اش با آبی‌پوشان از دروازه‌بان جوان تر تیمش استفاده کند وجود دارد.

حسینی به تازگی رکورد طولانی‌ترین دقایق گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران را به نام خود ثبت کرده است تا به این ترتیب از مدعیان اصلی حضور در ترکیب آبی پوشان باشد.  

دیدار دو تیم استقلال و الریان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۰ روز سه شنبه ۲۴ بهمن در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار می شود.

خبرگزاری مهر: استقلال تهران در اولین هفته از لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۱۸ میهمان الریان قطر است. یکی از بزرگترین سئوالات پیرامون ترکیب استقلال انتخاب اول شفر برای چارچوب دروازه آبی پوشان است. این که سرانجام شفر از بین دو دروازه بان اصلی و آماده اش کدام گزینه را برای ترکیب اصلی اش انتخاب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *