مارسلو: نیمار روزی در رئال بازی خواهد کرد + رئیس رسانه ملی: حق با حاتمی‌کیا است – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: ‌به نقل از آس، مارسلو در مصاحبه با ‌اسپورته برزیل به آینده نیمار و احتمال حضور این بازیکن در رئال مادرید صحبت کرد
رئال مادرید باید چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاری ‌سن‌ ژرمن برود. مارسلو درباره رویایی با نیمار اظهار کرد: این بازی یک فینال زود هنگام است. همه مردم در انتظار این بازی هستند. پاری ‌سن‌ ژرمن در دوران خوبش به سر می‌برد. تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد. مادرید نیز تاریخ و سنت خود را دارد. این بازی  دیداری است که همه دوست دارند تماشا کنند.

مدافع برزیلی در مورد رونالدو گفت‌: فکر نمی‌کنم رونالدو از بودن در مادرید ناراضی باشد. اگر این چنین بود این تیم را ترک کرده بود. رونالدو همه کار می‌کند تا بتواند به تیم کمک کند. او یک بازیکن با تجربه است که قدرت زیادی در باشگاه دارد. همه از توانایی‌هایش آگاهی داریم و می‌دانیم چه عملکردی خواهد داشت.

ایسنا: ‌به نقل از آس، مارسلو در مصاحبه با ‌اسپورته برزیل به آینده نیمار و احتمال حضور این بازیکن در رئال مادرید صحبت کرد. هم چنین به وضعیت کریستیانو رونالدو اشاره کرد. مدافع برزیلی رئال مادرید گفت‌: نیمار روزی در رئال مادرید بازی خواهد کرد و به خوبی خود را با این تیم وفق خواهد داد. او بازیکن بزرگی است و بازیکنان بزرگ باید رئال مادرید بازی کنند.
——————-

فیلم نت‌نیوز: دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما، در خصوص صحبت‌ها و اعتراض‌های ابراهیم حاتمی‌کیا در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر (شب گذشته) عنوان کرد: «در این زمینه در برنامه هفت اشتباه کردند و تذکر لازم در این خصوص داده شده است

 دکتر علی عسگری در پایان در پاسخ به این سوال که جشنواره فیلم فجر ۹۶ را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: «به نظرم جشنواره فیلم فجر امسال نسبت به سال‌های قبل بهتر مدیریت شد، اما در همین جا باید بگویم که فیلم سینمایی «لاتاری» هم که فیلمی انسانی، عاشقانه و جوانمردانه بود مظلوم واقع شد.»

فیلم نت‌نیوز: دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما، در خصوص صحبت‌ها و اعتراض‌های ابراهیم حاتمی‌کیا در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر (شب گذشته) عنوان کرد: «در این زمینه در برنامه هفت اشتباه کردند و تذکر لازم در این خصوص داده شده است.»

رییس رسانه ملی: حق با حاتمی‌کیا است 

رییس سازمان صدا و سیما، فیلم سینمایی «به وقت شام» را اثری منحصر بفرد و نمایانگر اقتدار و انسانیت جمهوری اسلامی دانست و خاطر نشان شد: «از سردار حاج قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از ساخت این فیلم ارزشمند حمایت کردند سپاسگزاری می‌کنم.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *