بکام: حالا وقت درخشش رئال مادرید است + فخرالدینی: نمی‌دانم چرا حسینی اخراج نشد! – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: در فصل جاری رئالی‌ها در لالیگا نتایج ضعیفی گرفته‌اند. تیمی که فصل گذشته در رقابت‌های لیگ قهرمانان، توانست از مقام نخست خود دفاع کند، هم اکنون در لالیگا در رده چهارم است
وی در مورد این که از بین رئال و سن‌ژرمن کدامیک را دوست دارد، اظهار داشت:انتخاب بین دو باشگاهی که دوست دارم، خیلی سخت است.هم رئال و هم سن‌ژرمن تیم‌های پرشوری هستند.۴ سال پرافتخار در رئال مادرید بودم.هرچند که مدت حضورم در پاریس، طولانی نبود.اما کسب مقام نخست لوشامپیونه فوق‌العاده بود.من آن باشگاه، هواداران و مردم را دوست دارم و همین حرف را هم در مورد رئال مادرید می‌زنم.

بکام که خود در سال‌‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ برای تیم نخست شهر مادرید به میدان رفته و زمانی هم بازیکن سن‌ژرمن بوده،‌اظهار داشت:حالا زمان، زمان مادریدی‌ها است که لیگ قهرمانان را دوست دارند.کافیست به بازیکنانی مثل کریستیانو رونالدو که رئال در اختیار دارد، نگاه کرد.

تیم زین‌الدین زیدان با ۱۹ امتیاز اختلاف با بارسلونا، مورد انتقاد هواداران و رسانه‌ها قرارگرفته است اما چهره‌ای همچون دیوید بکام، فکر می‌کند سفیدپوشان در لیگ قهرمانان اروپا جبران مافات خواهند کرد هرچند که بازی با پاری‌سن‌ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی سخت خواهد بود.

خبرگزاری فارس: در فصل جاری رئالی‌ها در لالیگا نتایج ضعیفی گرفته‌اند. تیمی که فصل گذشته در رقابت‌های لیگ قهرمانان، توانست از مقام نخست خود دفاع کند، هم اکنون در لالیگا در رده چهارم است.
——————-
خبرگزاری تسنیم: میلاد فخرالدینی درباره پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر گفت: در مجموع شاهد یک بازی هیجان‌انگیز بودیم که هر دو تیم فرصت‌هایی برای گل زدن داشتند
خبرگزاری تسنیم: میلاد فخرالدینی درباره پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر گفت: در مجموع شاهد یک بازی هیجان‌انگیز بودیم که هر دو تیم فرصت‌هایی برای گل زدن داشتند. نیمه اول آن‌طور که ما خواستیم پیش نرفت، ولی در نیمه دوم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و استقلال در این نیمه تحت تأثیر ما قرار داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد یا خیر، گفت:‌ اگر تیم ما در نیم‌فصل اول بدشانسی نمی‌آورد و خوب امتیاز می‌گرفت الان مدعی جدی قهرمانی بود. الان قهرمان شدن سخت است، ولی تلاش می‌کنیم تا این نتایج خوب را ادامه داده و در لیگ برتر سهمیه آسیا را بگیریم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کردند در دقیقه 91 به استقلال گل بزنند، اظهار داشت: ما تا آخرین ثانیه هم به فکر زدن گل دوم و شکست دادن استقلال بودیم و باید این بازی را می‌بردیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد.

فخرالدینی راجع به صحنه پنالتی و خطایی که مجید حسینی، مدافع استقلال مرتکب شد، تصریح کرد: داور تصمیم درستی در اعلام پنالتی گرفت، اما نمی‌دانم چرا حسینی را اخراج نکرد. او خطای شدیدی انجام داد و هنوز هم مچ پایم درد می‌کند. آن خطا قطعاً اخراج داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *