دلیل ناکامی اینتر در جذب ستاره پی‌اس‌جی + خداحافظی سرمربی نفت از بسکتبال آبادان – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: خاویر پاستوره، هافبک آرژانتینی پی اس جی، در یک ماه مهلت نقل و انتقالات زمستانی گزینه جدی خرید اینتر محسوب می شد
ورزش سه: خاویر پاستوره، هافبک آرژانتینی پی اس جی، در یک ماه مهلت نقل و انتقالات زمستانی گزینه جدی خرید اینتر محسوب می شد.

 پیرو اوسیلیو مدیر اجرایی باشگاه اینتر اعتراف کرد که او و همکارانش به اینکه بتوانند خاویر پاستوره را از پاری‌سن‌ژرمن بخرند امید چندانی نداشتند هرچند که تلاش خود را برای جذب وی انجام دادند.

دلیل ناکامی اینتر در جذب ستاره پی‌اس‌جی

طی روزهای اخیر اخبار فراوانی در خصوص تلاش اینتر برای خرید هافبک آرژانتینی سابق پالرمو منتشر و گفته شد که محدودیت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای خرید بازیکن با توجه به قانون بازی جوانمردانه مالی، این باشگاه را برای فروش یکی از بازیکنانش از جمله پاستوره یا لوکاس مورا تحت فشار قرار خواهد داد که این اتفاق برای مورا رخ داد و او راهی تاتنهام شد. به این ترتیب پرونده انتقال پاستوره به اینتر که طرف ایتالیایی خواهان جذب قرضی او بود، بسته شد و این بازیکن آرژانیتنی در پارک دو پرنس ماند.

اوسیلیو در این خصوص به شبکه مدیاست ایتالیا گفت:« ما هر کاری از دست‌مان ساخته بود انجام دادیم. در طول روند مذاکرات همیشه صادقانه حرف زدیم و گفتیم که شرایط مالی باشگاه به گونه‌ای نیست که بتوانیم پاستوره را به میلان بیاوریم. همچنین هرگز مذاکره‌ای جدی میان ما و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن صورت نگرفت. اینتر اما همچنان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا خواهد جنگید.»

——————-

ایسنا: نفت آبادان نایب قهرمان دو فصل قبل لیگ برتر بسکتبال با قبول شکست برابر شهرداری تبریز از رسیدن به فینال لیگ برتر بازماند و باید در مسابقات رده بندی به مصاف پتروشیمی برود
او گفته که داوران مسابقه برد در دو دیدار اخیر را از نفت آبادان گرفته و به حریف تبریزی داده‌اند.

در پایان این مسابقه ملی پوشان نفت به شدت از عملکرد داوری انتقاد کردند و حماد سامری سرمربی این تیم نیز صحبت های آنها را تایید کرد.

در نیمه نهایی لیگ برتر مهرام از سد پتروشیمی گذشت و حریف شهرداری تبریز در فینال شد.

البته او فصل قبل هم از سمتش استعفا داده بود اما دوباره به کادر نفتی ها بازگشت.

ایسنا: نفت آبادان نایب قهرمان دو فصل قبل لیگ برتر بسکتبال با قبول شکست برابر شهرداری تبریز از رسیدن به فینال لیگ برتر بازماند و باید در مسابقات رده بندی به مصاف پتروشیمی برود.

سامری که هدایت نفتی ها را برعهده دارد اعلام کرده که بعد از مرحله رده بندی از بسکتبال آبادان جدا خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *