گتوزو: هدف ما گل نخوردن است + عزل سرپرست شهرداری بروجرد به خاطر کودکان کار – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: به نقل از مدیاست، جدال رفت لاتزیو و میلان در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا برنده نداشت. این دیدار که در سن سیرو برگزار شد در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید؛ نتیجه‌ای که به نظر می‌رسد هر دو مربی را راضی کرده است
ایسنا: به نقل از مدیاست، جدال رفت لاتزیو و میلان در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا برنده نداشت. این دیدار که در سن سیرو برگزار شد در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید؛ نتیجه‌ای که به نظر می‌رسد هر دو مربی را راضی کرده است.
سرمربی میلان ادامه‌ داد: در نیمه دوم عملکرد ما بهتر شد و توانستیم فرصت‌هایی را به دست آوریم. می‌توانستیم برنده بازی شویم اما متاسفانه از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم. نباید فراموش کنیم که لاتزیو هم تیم بسیار خوبی است. آنها تا پایان بازی جنگیدند و اگر نمایش خوب دوناروما نبود از لاتزیو عقب می‌افتادیم.

گتوزو در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: از نتیجه‌ به دست آمده راضی هستم. به ویژه‌ این که توانستیم دروازه‌ خود را بسته نگه داریم. هدف ما در درجه نخست این است که دروازه‌ خود را بسته نگه داریم و بعد از آن به دنبال گلزنی هستیم. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و زیاد فرصت گلزنی ایجاد نکردیم.

——————-

اعتماد آنلاین نوشت: یک عضو اصلاح‌طلب شورای شهر بروجرد اعلام کرد؛ شورای شهر بروجرد در یک جلسه فوق‌العاده رأی به عزل سرپرست شهرداری بروجرد داد
محمدپرهام، عضو شورای شهر بروجرد با اعلام این خبر گفت: «پس از آن‌که سرپرست شهرداری بروجرد برخورد بسیار نامناسبی با کودکان کار داشت ما در شورای شهر جلسه فوق‌العاده برگزار کردیم و از ایشان در این‌باره توضیح خواستیم که توضیحات ایشان برای اعضا قانع‌کننده نبود.»

عزل سرپرست شهرداری بروجرد به خاطر کودکان کار

پرهام ادامه داد: «ما دو راه را در همان زمان به سرپرست شهرداری بروجرد پیشنهاد کردیم یکی این‌که استعفا دهد و از مردم ایران و کودکان کار به خاطر این رفتار ناپسند عذرخواهی کند و یا این‌که از سوی شورای شهر عزل می‌شود اما او گفت که به هیچ وجه استعفا نمی‌دهد اما عزل او هم عملی نشد، چون اعضای اصولگرای شورای شهر بروجرد جلسه را ترک کردند و جلسه از رسمیت خارج شد.»
این عضو شورای شهر بروجرد گفت: «بعد از مدتی تلاش و نامه‌نگاری در نتیجه موفق شدیم جلسه فوق‌العاده‌ای را خارج از وقت اداری برگزار کنیم و آقای یاراحمدی سرپرست شهرداری را به خاطر مردم ایران و کودکان کار از سمت خود عزل کنیم.»

اعتماد آنلاین نوشت: یک عضو اصلاح‌طلب شورای شهر بروجرد اعلام کرد؛ شورای شهر بروجرد در یک جلسه فوق‌العاده رأی به عزل سرپرست شهرداری بروجرد داد.
چندی پیش تصویری از بازداشت کودکان کار در شهرستان بروجرد توسط شهرداری این شهر در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌های منفی بسیاری در پی داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *