تحولات عربستان، دامن فوتبال را گرفت + روایت عجیب مدافع بایرن از اخراج آنچلوتی – کسب درآمد اینترنتی

ورزش سه: در ادامه اتفاقاتی که در وضعیت سیاسی عربستانی ها در حال رخ دادن است، مقامات دو باشگاه الاتحاد و الرائد به جرم فساد دستگیر شدند

کمیته نظارت و ارزیابی عربستان در این باره اعلام کرد انار الحلیلی، رئیس باشگاه الاتحاد عربستان و عزیز الطوایری به همراه تعدادی از مقامات دو باشگاه به جرم فساد و تزویر دستگیر شدند و به دنبال بررسی این موضوع هستیم تا بتوانیم اسنادی مبنی بر بی گناهی آنها از تمامی اتهامات به دست بیاوریم.

ورزش سه: در ادامه اتفاقاتی که در وضعیت سیاسی عربستانی ها در حال رخ دادن است، مقامات دو باشگاه الاتحاد و الرائد به جرم فساد دستگیر شدند.

دستگیری های مختلف از سوی مقامات عربستانی باعث شد تا این کشور این روزها با درگیری ها و فعل و انفعالاتی دست و پنجه نرم می کند و در ادامه این دستگیری ها روز گذشته مقامات دو باشگاه الاتحاد و الرائد نیز دستگیر شدند.

——————-

ورزش سه: ژروم بواتنگ در خصوص اتفاقاتی که در نهایت منجر به اخراج کارلو آنچلوتی از بایرن شد صحبت کرد.

 شکست سنگین بایرن برابر پاری سن ژرمن باعث شد تا مدیران این تیم حکم به اخراج سرمربی ایتالیایی بدهند و حالا بواتنگ از اتفاقات آن دیدار پرده برداشته است
بازگشت هاینکس: “شیوه فوق العاده او در موفقیت فعلی ما نقش مهمی ایفا کرده است. هر بازیکن بخشی از این گروه است و هاینکس باعث می شود همه احساس مهم بودن کنند و من نیز دوباره احساس رضایت دارم.”

اتفاقات بازی با PSG: “یک ساعت و نیم مانده به شروع دیدار برابر پاری سن ژرمن، آنچلوتی به یکباره به ما گفت که از 5 بازیکن اصلی تیم در ترکیب نیستند که اتفاقی شوک برانگیز بود.”

روایت عجیب مدافع بایرن از اخراج آنچلوتی

تمرینات آنچلوتی: “نمی توانستیم ارتباطی بین تمرینات پیدا کنیم و باید اینگونه بگویم که هر تمرین با دیگری تفاوت داشت. به عنوان یک بازیکن، شما می دانید که آیا 100 درصد آماده هستید یا نه.”

ورزش سه: ژروم بواتنگ در خصوص اتفاقاتی که در نهایت منجر به اخراج کارلو آنچلوتی از بایرن شد صحبت کرد.

 شکست سنگین بایرن برابر پاری سن ژرمن باعث شد تا مدیران این تیم حکم به اخراج سرمربی ایتالیایی بدهند و حالا بواتنگ از اتفاقات آن دیدار پرده برداشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *