شیمبا: می‌خواهیم ترمز پیکان را بکشیم + 4 بازیکن منچستریونایتد در آستانه تمدید قرارداد – کسب درآمد اینترنتی

ورزش‌سه: صنعت نفت آبادان در هفته یازدهم لیگ برتر مغلوب گسترش فولاد شد؛ اما اعضای این تیم درصدد هستند تا در آینده نتایج خوبی بگیرند و در جدول بالا بیایند
مهاجم صنعت نفت همچنین گفت: با توجه به بردهای پیاپی پیکان، بازی سختی خواهیم داشت؛ ولی تمام تلاش‎مان را می‌کنیم تا با دست پر از تهران برگردیم. می خواهیم ترمز پیکان را بکشیم و برای این منظور باید شکست مقابل گسترش فولاد را فراموش و به بازی‌های بعدی فکر کنیم.

ورزش‌سه: صنعت نفت آبادان در هفته یازدهم لیگ برتر مغلوب گسترش فولاد شد؛ اما اعضای این تیم درصدد هستند تا در آینده نتایج خوبی بگیرند و در جدول بالا بیایند.

لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی صنعت نفت در این باره اظهار داشت: شاید اگر فقط کمی شانس داشتیم، به راحتی برنده بازی مقابل گسترش فولاد تبریز می‌شدیم. یک بار به تیر دروازه زدیم، چند بار توپ از روی خط دروازه حریف برگشت داده شد، یک پنالتی 100درصد برای صنعت نفت گرفته نشد، ضمن اینکه در دقایق آخر مدافع گسترش با دست توپ را برگرداند که داور این صحنه را ندید که اگر از بین این همه موقعیت به 2گل هم می‌رسیدیم، برنده بازی می‌شدیم.
وی ادامه داد: هواداران صنعت نفت هم دیدند که ما برابر گسترش فولاد تبریز مستحق برد بودیم و سعی می‌کنیم این شکست را جبران کنیم.

——————-
خبرگزاری تسنیم: نشریه «تلگراف» انگلیس در گزارشی مدعی شد سران باشگاه منچستریونایتد قصد دارند قرارداد چهار بازیکن خود یعنی خوان ماتا، آندر هررا، اشلی یانگ و دلی بلیند را تمدید کند که هر چهار نفر قراردادشان در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید
خبرگزاری تسنیم: نشریه «تلگراف» انگلیس در گزارشی مدعی شد سران باشگاه منچستریونایتد قصد دارند قرارداد چهار بازیکن خود یعنی خوان ماتا، آندر هررا، اشلی یانگ و دلی بلیند را تمدید کند که هر چهار نفر قراردادشان در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید.
در کنار این بازیکنان آینده لوک شاو نیز در هاله‌ای از ابهام است. گفته می‌شود این بازیکن مورد توجه فنرباغچه ترکیه است و شاید در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به جمع زرد و لاجوردی پوشان استانبول ملحق شود.

برای مورینیو برای هررا حفظ طولانی‌مدت اوست و این هافبک اسپانیایی هم مذاکرات خود برای تمدید قراردادش با شیاطین سرخ را از چندی پیش آغاز کرده است. بر اساس این گزارش به غیر از هررا اما به نظر نمی‌رسد که منچستریونایتد پیشنهاد تمدید قرارداد بلندمدتی را به سه بازیکن دیگر پیشنهاد دهد.

سیاست باشگاه من‌یونایتد تمدید یکساله قرارداد بازیکنان بالای 30 سال است، این در حالی که اشلی یانگ 32 ساله، خوان ماتا 29 ساله و دلی بلیند 27 ساله است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *