حمایت رفیعی از دولت و ملت تحریم شده قطر + واکنش منتقمی به حضورش در باشگاه پرسپولیس – کسب درآمد اینترنتی

ایسنا: ‌به نقل از عیون الخلیج، کشورهای عربی به رهبری عربستان و امارات چند ماهی است که با قطر قطع رابطه کرده‌اند و این کشور را از هر نظری تهدید کرده‌اند، با وجود تهدید و تحریم کشورهای عربی قطر نه تنها دچار ضعف نشد،‌ بلکه  قوی‌تر از قبل هم شده است
او در پایان اظهار کرد:  جهان به اتهامات کورکورانه توجهی نمی‌کند. هر کسی دلیلی برای متهم کردن قطر دارد آن را ارائه دهد. من از این جا می‌خواهم از مردم قطر به رهبری شیخ تمیم بن حمد تشکر کنم. او می‌تواند قطر را از بحرانی که در آن به سر می‌برد نجات دهد و این کشور را در مسیر پیشرفت و ترقی قرار دهد.

ایسنا: ‌به نقل از عیون الخلیج، کشورهای عربی به رهبری عربستان و امارات چند ماهی است که با قطر قطع رابطه کرده‌اند و این کشور را از هر نظری تهدید کرده‌اند، با وجود تهدید و تحریم کشورهای عربی قطر نه تنها دچار ضعف نشد،‌ بلکه  قوی‌تر از قبل هم شده است.
سروش رفیعی، بازیکن ایرانی قطر به اوضاع این کشور واکنش نشان داد و گفت: 150 روز از اقدامات ظالمانه بعضی از کشورها علیه قطر می‌گذرد اما آنها نتوانستند کاری انجام دهند. از زمانی که من به قطر آمده‌ام به خوبی مشاهده کرده‌ام که مردم قطر می‌توانند با وجود مشکلاتی که دارند به زندگی و شرایط جدید خود ادامه‌ دهند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: علی‌اکبر طاهری یک روز قبل از سفر امروز (یکشنبه) خود به کربلای معلی کارمندان باشگاه پرسپولیس را جمع کرده و ضمن حلالیت طلبیدن از آنها اعلام کرد دوره مدیریتش در این باشگاه به پایان رسیده و به نوعی با همه آنها خداحافظی کرد
با مطرح شدن دوباره بحث رفتن طاهری از باشگاه پرسپولیس که حداقل در یک سال اخیر چند بار اتفاق افتاده و او هر بار با حمایت وزارت ورزش به کارش ادامه داده است، این بار از بهروز منتقمی به عنوان گزینه مدنظر وزارت ورزش برای جانشینی طاهری نام برده می‌شود مسئله‌ای که خود او آن را تایید نمی‌کند.

منتقمی  در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: اینکه هر بار بعد از مطرح شدن این مسائل از من به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نام برده می‌شود نظر لطف شما دوستان رسانه‌ای است اما واقعیت این است که تا الان هیچ صحبتی با من در مورد بازگشت به پرسپولیس نشده، ضمن اینکه بنده سخت درگیر اتمام درسم در مقطع دکترا هستم.

خبرگزاری تسنیم: علی‌اکبر طاهری یک روز قبل از سفر امروز (یکشنبه) خود به کربلای معلی کارمندان باشگاه پرسپولیس را جمع کرده و ضمن حلالیت طلبیدن از آنها اعلام کرد دوره مدیریتش در این باشگاه به پایان رسیده و به نوعی با همه آنها خداحافظی کرد. این در شرایطی است که اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گویند طاهری در جلسات اخیر هیئت مدیره این باشگاه صحبتی از خداحافظی نکرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *