انفجار در پاکدشت؛ 19 منزل آسیب دید + انتقاد تند باشگاه والنسیا از تماشاگرانش – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری مهر: قاسم خواجه حسینی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تشریح حادثه انفجار در یک واحد منزل مسکونی در روستای «حمامک» پاکدشت اظهار داشت: نشت گاز علت وقوع این حادثه بوده است
خواجه حسینی در ادمه افزود: بر اساس اطلاعات موجود، سکنه واحد مسکونی به مدت ۲ روز در منزل حضور نداشتند و همین عدم حضور علتی برای مملو شدن واحد مسکونی از گاز شده است.

مدیر عامل آتش نشانی شهرداری پاکدشت با اشاره به اینکه در این حادثه ۴ واحد منزل مسکونی دچار آسیب جدی شده اند گفت: در پی وقوع این انفجار ۱۹ منزل دیگر که در مجاورت این واحد قرار داشتند دچار آسیب سطحی و جزئی و شکستن شیشه شده اند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

وی بیان داشت: پس از ورود یکی از افراد منزل و استفاده از آب گرمکن و ایجاد جرقه، حادثه به وقوع می پیوندد.

خبرگزاری مهر: قاسم خواجه حسینی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تشریح حادثه انفجار در یک واحد منزل مسکونی در روستای «حمامک» پاکدشت اظهار داشت: نشت گاز علت وقوع این حادثه بوده است.
——————-

ورزش سه: باشگاه والنسیا با انتشار بیانیه ای به انتقاد از هواداران “غیرواقعی” خود پرداخت.

 پس از اینکه مریتون در سال 2014 مالکیت باشگاه را برعهده گرفت، بخشی از هواداران با این موضوع مخالف بودند و این مخالفت را تا به امروز ادامه داده اند

در بیانیه آمده:” از وقتی مریتون مالک باشگاه شده، برخی از هواداران غیرواقعی سعی کردند اخباری دروغین را راجع به والنسیا منتشر کنند و به خورد هواداران واقعی ما بدهند. این هواداران با سر و صدای بالا کار می‌کنند و اهداف و انگیزه‌هایی در جهت خلاف باشگاه والنسیا دارند و قطعا در جهت هواداران واقعی باشگاه که سکوت پیشه کردند، نیستند.

ورزش سه: باشگاه والنسیا با انتشار بیانیه ای به انتقاد از هواداران “غیرواقعی” خود پرداخت.

در طی چند مطلب، به هواداران واقعی مان، واقعیت را درباره اینکه مریتون چگونه باشگاه را از ضربه سختی که از مدیریت قبلی دریافت کرده بود نجات داد و به جایگاه موفق امروزش رساند، خواهیم گفت.”

 پس از اینکه مریتون در سال 2014 مالکیت باشگاه را برعهده گرفت، بخشی از هواداران با این موضوع مخالف بودند و این مخالفت را تا به امروز ادامه داده اند. حال باشگاه با بیانیه ای تند، به انتقاد از این هواداران پرداخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *