دی فرانچسکو: ژکو قطعاً بازی خواهد کرد + آزادی نوجوان 12 ساله پس از 14 روز اسارت – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری فارس: دی فرانچسکو سرمربی تیم فوتبال رم ایتالیا گفت: خوشحالم که امرسون اولین بار ما را همراهی می‌کند

دی افزود: الشعراوی پیشرفت خوبی داشته است، اولین بار مقابل اینترمیلان او در سمت راست بازی کرد اما نمایش ضعیفی داشت. اما می‌بینید که مقابل چلسی چه بازی فوق العاده ای انجام داد و دو گل هم به ثمر رساند.

خبرگزاری فارس: دی فرانچسکو سرمربی تیم فوتبال رم ایتالیا گفت: خوشحالم که امرسون اولین بار ما را همراهی می‌کند. هنوز مدعی قهرمانی نیستیم. برد مقابل چلسی باید باعث تقویت خودباوری و اعتماد به نفس ما شود اما نباید مغرور شویم و فکر کنیم قهرمان جهان هستیم. باید مقابل فیورنتینا با همان جدیت و همان آرایش بازی کنیم و به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: امروز بازی سختی داریم، ژکو قطعا بازی خواهد کرد اما در مورد دیگر بازیکنان خط حمله هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ام. اگر دروسی استراحت کند فلورنزی کاپیتان تیم خواهد بود.

——————-

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی شهرستان “فنوج” سیستان و بلوچستان از رهایی پسر ۱۲ ساله خراسانی پس از گذشت ۱۴ روز اسارت خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان فنوج در پایان خاطر نشان کرد: اقتدار نیروی انتظامی مایه آرامش مردم و رعب و وحشت مجرمان است و پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد افراد فرصت طلب و مخلان امنیت، به اهداف پلید خود دست پیدا کنند و به طور قاطع با این افراد برخورد می‌کند.

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی شهرستان “فنوج” سیستان و بلوچستان از رهایی پسر ۱۲ ساله خراسانی پس از گذشت ۱۴ روز اسارت خبر داد.

سرهنگ سرگزی گفت: در پی دریافت نیابت قضائی مبنی بر ربوده شدن نوجوان ۱۲ ساله در مسیر مدرسه در مشهد و انتقال آن به سیستان و بلوچستان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: طی تحقیقات گسترده پلیس خراسان رضوی یکی از آدم ربایان در مشهد شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی‌های انجام شده به آدم ربایی و انتقال فرد ربوده شده به منظور اخاذی از خانواده وی با همکاری همدست خود در شهرستان فنوج اعتراف کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان پلیس این فرماندهی در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه آن را دستگیر و نوجوان ۱۲ ساله را صحیح و سالم پس از گذشت ۱۴ روز آزاد کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *