انتظاری: قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست + پیروزی گلدن استیت با دبل استفن کری – کسب درآمد اینترنتی

خبرگزاری مهر: سهراب انتظاری در خصوص وضعیت حال حاضر پرسپولیس گفت: قرمزپوشان این روزها شرایط بسیار خوبی دارند آنها  توانستند آخرین بازی خود را قبل از تعطیلی سه هفته ای لیگ برابر سایپا با پیروزی پشت سر گذاشته و با یک بازی کمتر صدر جدول را به پارس جنوبی بدهند
انتظاری در پایان خاطرنشان کرد: البته اولویت اول فوتبال ما تیم ملی کشورمان است و امیدوارم بتوانیم با بازی های تدارکاتی خوبی که انجام می دهیم حضوری موفق در جام جهانی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: بازی روان و بدون استرس از بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا این تیم تمام حریفان خود را با شکست بدرقه کند و اگر قرمزپوشان دچار غرور نشوند مطمئن باشید قهرمانی  پرسپولیس دور از دسترس نیست و آنها می توانند همانند سال گذشته جام قهرمانی را در پایان فصل بالای سربالای ببرند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تعطیلات لیگ به دلیل اردوی تیم ملی هم گفت: اعتقاد دارم این تعطیلات به سود پرسپولیس نخواهد بود، قرمزپوشان روند رو به رشدی داشته و توانسته بودند بازی های خود را با موفقیت به پایان برسانند اما این تعطیلی به منزله یک توقف ناخواسته برای پرسپولیس بود و اگر لیگ تعطیل نمی شد مطمئن باشید پرسپولیس با شرایط آرمانی که داشت می توانست در بازی های بعدی هم موفق باشد. اما معمولا تعطیلی ها به ضرر تیم هایی است که در کوران پیروزی قرار دارند و این می تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود.

خبرگزاری مهر: سهراب انتظاری در خصوص وضعیت حال حاضر پرسپولیس گفت: قرمزپوشان این روزها شرایط بسیار خوبی دارند آنها  توانستند آخرین بازی خود را قبل از تعطیلی سه هفته ای لیگ برابر سایپا با پیروزی پشت سر گذاشته و با یک بازی کمتر صدر جدول را به پارس جنوبی بدهند.
——————-
خبرگزاری فارس: رقابت‌های امروز لیگ بسکتبال NBA بامداد امروز با برگزاری 5 بازی پیگیری شد و گلدن استیت، مدعی اصلی قهرمانی در دیدار با دنور ناگتس  موفق شد 127 بر 108 به پیروزی برسد
نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

خبرگزاری فارس: رقابت‌های امروز لیگ بسکتبال NBA بامداد امروز با برگزاری 5 بازی پیگیری شد و گلدن استیت، مدعی اصلی قهرمانی در دیدار با دنور ناگتس  موفق شد 127 بر 108 به پیروزی برسد. در این بازی استفن کری با کسب 22 امتیاز و 11 ریباند دبل دبل کرد. کوین دورانت نیز با کسب 25 امتیاز پرامتیازرترین بازیکن گلدن استیت و میدان بود.
ساکرامنتو کینگز 99 – دیترویت پیستونز 108

در دیدار نزدیک امروز نیواولینز که به مصاف شیکاگو بولز رفت توانست 96 بر 90 به برتری برسد. آنتونی دیویس ستاره نیو اورلینز با کسب 27 امتیاز و 16 ریباند بهترین بازیکن میدان بود.

ممفیس گریزلیز  113 – لس آنجلس کلیپرز 104

دالاس ماوریکس  99 – مینه سوتا 112

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *